Телевізор Akai UA32HD19T2S
Телевізор Akai UA32HD19T2S
Особливості
Рік виконання: 2020
Телетекст
Батьківський контроль
Таймер увімкнення/вимкнення
Годинник
Блокування від дітей
Роз'єми (порти)
3 x HDMI
2 x USB
1 x Цифровий аудіовихід (Coax.)
1 x VGA
1 x PC Audio In
1 x YPbPr (mini)
1 x AV (mini)
1 x Антенний вхід
1 х вихід для навушників
Композитний / AV роз'єм
Компонентний роз'єм
Формати
Відео: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, HEVC (H.265)
Субтитри: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT, .ASS
Аудіо: AAC, MP3, WAV
Зображення: JPEG, BMP, GIF, PNG
Енергоспоживання
У режимі роботи: 65 Вт
У режимі очікування: 0.5 Вт
Комплектація
Телевізор
Ніжки
Пульт ДУ
Шнур живлення
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 32 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Android |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Час відгуку матриці: | 8 с |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Dolby Digital |
| Розмір без підставки: | 72.5х8х47.5 см |
| Розмір з підставкою: | 72.5х19х43 см |
| Вага з підставкою: | 3.5 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |












