Бойлер ELDOM Favourite 150 3.0 kW 72280M
Особливості
Мінімальні втрати тепла Вбудований теплообмінник з великою площею поверхні теплообміну
Покриття бака з зносостійкого цирконієвої емалі, нанесеної за допомогою технології рідкої емалювання
Встановлено два магнієвих анода для оптимального захисту від корозії
Унікальна "6-ступінчаста захист"
Специфічний еліпсоідний фланець для більшої безпеки
Комбінований металевий запобіжний вентиль
Висновки, зручні для установки і обслуговування
Сталь AISI 316L з підвищеним вмістом молібдену (Мо) у нержавіючих моделей Теплообмінник виготовлений з гофрованої труби з нержавіючої сталі, у якого тепловіддача на 15% вище, ніж у гладкостінних Зовнішнє механічне управління
Сенсорна муфта теплообмінника
Індикатор температури
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 150 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х3000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Габарити (ВхШхГ): | 141.5х46х47.4 см |
| Вага: | 40 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |

