Телевізор LG 50UP77006LB
Телевізор LG 50UP77006LB
Особливості
Quad Core 4K (K7Lp)
4K Технологія масштабування
Image Enhancing
Active HDR
HDR10 Pro: 4K/2K
HLG: 4K/2K
FILMMAKER MODE
HDR Dynamic Tone Mapping
Режим HGIG
Режими зображення: 9 режимів (Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Filmmaker, (ISF)Expert(Bright Room), (ISF)Expert(Dark Room))
Технології
Bluetooth
HDR
WI-Fi
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Додаткові роз'єми (порти)
2 x HDMI 2.0
1 х USB
CI слот
Оптичний аудіовхід
Антенний вхід
Антенний вхід (супутниковий)
LAN
Аудіосистема
Сумарна потужність звуку: 20 Вт
Система динаміків: 2.0
І Звук (AI Sound)
Звукова система: Ultra Surround
LG Sound Sync / Bluetooth
Потокова передача музики з мобільного пристрою на ТВ (Android/iOS)
Функція Sound Alive
Налаштування звуку одним дотиком (AI Acoustic Tuning)
Алгоритм обробки голосу (Clear Voice)
Підтримка Bluetooth Surround
Режим Sound Sync
Енергоспоживання
Джерело живлення (В/Гц): AC 100 ~ 240В 50-60 Гц
Споживання в режимі очікування (Вт): <0.5
Функція енергозбереження
Датчик освітленості
ESA 200x200 мм
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Батарейки
Кабель живлення
Ніжки
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 50 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | webOS |
| Тип підсвічування: | Direct |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | AI Sound |
| Розмір без підставки: | 112.1х65.1х5.71 см |
| Розмір з підставкою: | 112.1х71.3х23.1 см |
| Вага без підставки: | 11.7 кг |
| Вага з підставкою: | 11.9 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |







