Бойлер ELDOM IDEA WV08046C 2KW HITET
Особливості
Магнієвий анод
Форма: Циліндрична
Ступені потужності: 1 одна
Напруга живлення: 220 В - 2 фази
Зворотний клапан: Є
Економічний режим: Є
Макс. робочий тиск: 8 бар
Товщина теплоізоляції: 35 мм
Діаметр труб підключення: 1/2 дюйма
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 2 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 83.5х46.2х48.4 см |
| Вага: | 27 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |








