Пилосос Midea MUAM300
Особливості
Ергономічна ручка для зручності використання
Мала вага для легкого маневрування
Очищення контейнера одним натисканням
сингл циклон
Очіcтка від пилу одним натисканням
Індикатор повної завантаженості
Клас енерго ефективності - C
Клас очищення твердої поверхні - A
Клас очищення килимового покриття - D
Клас очищення викиду повітря - D
Кнопка включення: На корпусі
Регулювання потужності: Без регулювання
Комплектація
Порохотяг
Насадка підлога-килим
щілинна насадка
Міні-щітка
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 5.1 кг |
| Габарити: | 36х24.7х30.5 см |
| Країна виробник: | Китай |






