Бойлер Midea D30-15F6 (W)
код товару: 13091
Бойлер Midea D30-15F6 (W)
Особливості
Внутрішній бак виготовлений з листової сталі товщиною 2 мм
Трирівнева захист від корозії
Напруга живлення: 220-240 В
IPX4
Два незалежних бака
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Комплектація
Водонагрівач
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 72 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 30 л |
| Форма: | Slim |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 0.4 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 57.9x34x34 см |
| Вага: | 14.4 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


