Бойлер NOVA TEC Compact Over 30
код товару: 13758
Особливості
IPX4
Магнієвий анод
Тип Тена: відкритий, фланцеве, нержавіюча
Шнур живлення (довжина): 1 м
Підведення труб: Нижня
Форма: Кубічна
Максимальна температура нагріву: 75 ° C
Офіційна гарантія від виробника на: Внутрішній бак - 7 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 30 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 1 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 43.5 х 43.5 х 37 см |
| Вага: | 10.9 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |

