Електрочайник Zelmer ZCK1274
код товару: 13479
Електрочайник Zelmer ZCK1274
Особливості
Світлова індикація роботи
Фільтр проти накипу
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Вимкнення при знятті
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Польща |
| Вага: | 0.95 кг |
| Габарити: | 17х22х21 см |

