Бойлер NOVA TEC Direct Dry 50
код товару: 13761
Особливості
Температура нагріву води: 75 ?С
Титанова емаль
Пінополіуретанова теплоізоляція
Система "Антімікс"
Форма циліндрична
Гарантія на внутрішній бак - 7 років, і електричну частину - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х800 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням титану |
| Час нагріву: | 1.4 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 59х46х46 см |
| Вага: | 18 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |





