Бойлер Scandi VM 100 N4L
Особливості
Тип установки: настінний.
Установка: вертикальна.
Потужність: 1500 Вт.
Обсяг: 100 л.
Тип управління: механічне.
Форма: циліндрична.
Габарити (ВхШхГ): 96,8x43,3x45,1 см.
Вага: 21 кг.
Колір білий.
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 36 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь |
| Час нагріву: | 3.86 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 96.8x43.3x45.1 см |
| Вага: | 21 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |










