Електрочайник Magio MG-106
Електрочайник Magio MG-106
Особливості
Марка контролера STRIX
Подвійні стінки
Захист
Вимкнення при знятті з бази
Від включення без води
Від перегріву
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.5 л |
| Потужність: | 1300 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.06 кг |
| Габарити: | 25х20х13.5 см |











