Бойлер TERMORAD BTCRK-50/SG
Особливості
Обсяг: 50л
Тип Тена: Сухий
Потужність 2000Вт
Форма прямокутна
Тип установки: настінний
Підведення труб верхня
Установка вертикальна
К-ть користувачів для 2-х чол. (50-65 л.)
Клас захисту IP24
Максимальна температура нагріву 75°С
Мінімальний час нагріву від 15 до 65°С 141 хвилини
Робочий тиск бар 6
Напруга 220В
Гарантія 1 рік, і 5 років на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Емальована сталь |
| Час нагріву: | 2.21 ч |
| Габарити (ВхШхГ): | 64х43.5х44 см |
| Вага: | 25.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |








