Бойлер TERMORAD BTCRK-80/SG
код товару: 13097
Особливості
Обсяг: 80л
Тип Тена: Сухий
Потужність 2000Вт
Форма прямокутна
Тип установки: настінний
Підведення труб верхня
Установка вертикальна
К-ть користувачів для 3-х чол. (65-80л)
Клас захисту IP24
Максимальна температура нагріву 75°С
Мінімальний час нагрівання від 15 до 65°С 175 хвилини
Робочий тиск бар 6
Напруга 220В
Гарантія 1 рік, і 5 років на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Емальована сталь |
| Час нагріву: | 2.55 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 92х43.5х44 см |
| Вага: | 34 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

