Холодильник Indesit DS 3201 W (UA)
код товару: 12525
Холодильник Indesit DS 3201 W (UA)
Особливості
Інтегрована ручка дверей
Без дисплея
Серія: X SQUARE
Кліматичний клас
N-ST (від +16 до + 38°C)
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло з білим профілем, 3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Набір для перенавешиванія дверей
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Загальний обсяг: | 339 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 200 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 200х60х64 см |
| Потужність заморожування: | 4 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | A+ (285 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 18 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія |




