Холодильник ARITA ARF-205DW
код товару: 12422
Холодильник ARITA ARF-205DW
Особливості
Виробник Midea
Скляні полиці на пазах
Регульовані ніжки
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло/3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Ємність для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 1 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Однокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 16 л |
| Загальний обсяг: | 205 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 177 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 120 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 120х54х56 см |
| Потужність заморожування: | 2 кг/добу |
| Вага (кг): | 36 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (201 кВт/рік) |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Україна) |




