Кондиціонер AC Electric ACEM/I-12HN1_20Y
код товару: 12790
Кондиціонер AC Electric ACEM/I-12HN1_20Y
Особливості
Охолодження 3.3 кВт
Теплопродуктивність 3.7 кВт
Технологія DC Inverter
HD-фільтр високої щільності
Прихований MAGIC дисплей
Нічний режим «Sleep»
Турбо режим
Авто режим
Самодіагностика
WiFi Ready
Таймер
Авторестарт
Режим відтаювання Smart Defrost
Індикатор витоку фреону
Вивід дренажу у 2 сторони
Компресор GMCC TOSHIBA
Низкий рівень шума
Антикорозійне покриття теплообмінника Golden Fin
Комплектація
Кондиціонер
Пульт ДУ
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Nordline |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.1/1.0 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -22 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5х71.5x19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 49.5x72x27 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 23.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |



