Холодильник BOSCH KGN33NL206
код товару: 12396
Холодильник BOSCH KGN33NL206
Особливості
Функція суперзаморожування
Система MultiAirflow
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Потужність заморозки: 11 кг/24 г
Автономне збереження холоду в морозильній камері: 19 г
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 306 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 192 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 176 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 176x60x66 см |
| Потужність заморожування: | 11 кг/добу |
| Вага (кг): | 61 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (290 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 19 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Туреччина |




