Холодильник Edler ED-90DTW
код товару: 14135
Холодильник Edler ED-90DTW
Особливості
Поглиблена ручка
Регульовані ніжки
Рівень шуму: 40 дБ
Хладагент: R600a
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) 2 шт скло
Дверні кошики 2 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок у дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 1 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статичне |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Однокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Загальний обсяг: | 84 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 84 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 85.3 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 85.3х47.4х44.6 см |
| Вага (кг): | 23 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


