Холодильник Bosch KGN39AI35
Холодильник Bosch KGN39AI35
Особливості
Зручні вертикальні ручки дверцят
Яскраве освітлення холодильної камери
Функція швидкого охолодження Super Сooling
Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням
Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверцят
Система попередження про несправності та критичне підвищення температури з допомогою акустичного сигналу та візуальної індикації
Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow
Фільтр очищення повітря AirFreshFilter з системою захисту від утворення бактерій AntiBacteria
Зона свіжості
HydroFresh Box
Календар заморожування
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть)
Загартоване скло: 5 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 3 шт
Полку для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 400 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 279 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x60x66 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Вага (кг): | 92 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (273 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |






