Електрочайник Redmond RK-M287X
код товару: 13399
Електрочайник Redmond RK-M287X
Особливості
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Книга рецептів чаю
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.05 кг |
| Габарити: | 17.5х21х22 см |



