Холодильник Bosch KGN49XI30U
Холодильник Bosch KGN49XI30U
Особливості
Функція швидкого охолодження Super Сooling
Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням
Звуковий сигнал і електронний індикатор відкритих дверей
Система попередження про несправності та критичне підвищення температури з допомогою акустичного сигналу та візуальної індикації
Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow
Фільтр очищення повітря AirFreshfilter
Відділення для вершкового масла з кришкою
HydroFresh Box
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 5 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: Ванночка для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 105 л |
| Загальний обсяг: | 435 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 330 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x70x67 см |
| Потужність заморожування: | 15 кг/добу |
| Вага (кг): | 105 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (303 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 20 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |



