Холодильник Edler ED-167FW
Холодильник Edler ED-167FW
Особливості
Внутрішнє оснащення холодильної камери
Полиці 3 шт
Дверні полки 4 шт
Ящик для овочів 1 шт
Внутрішнє оснащення морозильної камери
Ящик 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 68 л |
| Загальний обсяг: | 273 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 205 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 176 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 176х55х58 см |
| Потужність заморожування: | 3 кг/добу |
| Вага (кг): | 48 кг |
| Клас енергоспоживання: | A + (237 кВтг/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |










