До кінця акції залишилося
Холодильник Edler ED-120DT
код товару: 14196
Холодильник Edler ED-120DT
Особливості
Механічний контроль температури
Стильне внутрішнє освітлення
Заглиблена ручка
Регульовані ніжки
Перенавішування дверей
Рівень шуму: 41 дБ
Хладагент: R600a
Полиці холодильної камери 1 шт
Дверні кошики 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Загальний обсяг: | 83 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 83 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 85 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х44.4х45.6 см |
| Вага (кг): | 18 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |



