Холодильник Edler EM-273FN
Холодильник Edler EM-273FN
Особливості
Автоматичне розморожування холодильної камери
LED-освітлення холодильної камери
Функція швидкого заморожування
Висота ніжок регулюється
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 41 л |
| Загальний обсяг: | 207 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 166 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 143 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 143х55х55 см |
| Потужність заморожування: | 2 кг/добу |
| Вага (кг): | 38.5 кг |
| Клас енергоспоживання: | A + (217 кВтг/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |






