Витяжка Bosch DHI646CQ
код товару: 13963
Витяжка Bosch DHI646CQ
Особливості
Кількість двигунів 1
Кабель живлення: 130 см
Режим роботи
Відведення повітря/рециркуляція
Тип фільтра
Алюмінієвий фільтр
Вугільний (у комплект не входить)
Комплектація
Витяжка
Гарантія
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип витяжки: | Телескопічна |
| Тип вбудовування: | В шафу |
| Елементи управління: | Повзунок |
| Тип освітлення: | Галогенні лампи |
| Продуктивність: | 300 м.куб/год |
| Кіл-сть швидкостей: | 3 |
| Споживана потужність, Вт: | 125 Вт |
| Колір: | Чорний |
| Країна-виробник товару: | Туреччина |
| Габарити (ВхШхГ): | 17.5х59.8х30-45.2 см |
| Вага: | 6.2 кг |




