Холодильник Indesit LI7 S1E W
код товару: 13252
Холодильник Indesit LI7 S1E W
Особливості
Кліматичний клас N (від +16 до +32 C)
Рівень шуму 39 дБ
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/кількість) Скло, 4 шт
Дверні кошики 2 шт
Контейнер для овочів 1 штПолиця для пляшок У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 2 шт
Комплектація
Холодильник
Набір для перенавешиванія дверей
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 111 л |
| Загальний обсяг: | 308 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 197 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 176 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 176x59.5x65.5 см |
| Потужність заморожування: | 5 кг/добу |
| Вага (кг): | 63 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+ (297 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 24 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща |



