Пральна машина HANSA WHE 1041
код товару: 19043
Пральна машина HANSA WHE 1041
Програми прання
Бавовна (20° -90°)
Синтетика (0° -60°)
Делікатна
Супер швидка 15'
Швидка 30'
Щоденна 45'
Очищення барабана
Функції
Відстрочка старту
Відміна віджимання
Додаткове полоскання
Попереднє прання
Замок від дітей
Старт/Пауза
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.78 кВт/г |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 23 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Ні |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х47 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай |



