Холодильник Indesit LI8 S1E W
код товару: 13981
Холодильник Indesit LI8 S1E W
Особливості
N-T (від +16 до +43 C)
Освітлення: LED
Перевішувані двері
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Скло з білим профілем, 3 шт
Дверні кошики 4 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок у дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Набір для перенавешиванія дверей
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 111 л |
| Загальний обсяг: | 339 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 228 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 189 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 188.9x59.5x65.5 см |
| Потужність заморожування: | 5 кг/добу |
| Вага (кг): | 61 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+ (301 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 19 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |




