Електрочайник Tefal KO330830
код товару: 13464
Електрочайник Tefal KO330830
Особливости
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2400 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.06 кг |
| Габарити: | 26.2х17.4х17.4 см |

