Холодильник LG GA-B459SMQZ
Холодильник LG GA-B459SMQZ
Особливості
Технологія DoorCooling +
Зона свіжості
Антибактеріальне покриття
Генератор льоду
Інтелектуальна система діагностики (Smart Diagnostics)
Режим економії електроенергії Eco Friendly
Система охолодження Total No Frost з технологією NatureFRESH
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): загартоване скло, 2 шт
Дверні кошики: 3 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: Є
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 107 л |
| Загальний обсяг: | 341 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 234 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 186 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 186х59.5х68.2 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 68 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (243 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сірий |
| Країна виробник: | Росія |









