Холодильник LG GC-H502HBHZ
Холодильник LG GC-H502HBHZ
Особливості
Багатопотокова система охолодження Multi Air Flow
Цифрові датчики (RT датчик)
Швидке заморожування
Блокування дисплея від дітей
Сигнал відкритих дверей
Технологія Smart ThinQ ™ з керуванням через WiFi
Інтелектуальна система діагностики (Smart Diagnostics)
Режим "Відпустка"
Захист від дітей
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 117 л |
| Загальний обсяг: | 438 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 321 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 178 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 178х70х73 см |
| Потужність заморожування: | 5.4 кг/добу |
| Вага (кг): | 73 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (286 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 12 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |













