Холодильник LG GC-Q247CADC
Холодильник LG GC-Q247CADC
Особливості
Блокування дисплея
Сигнал відкритих дверей
Супер охолодження
Система перегляду вмісту InstaView ™
Нове покоління Door-in-Door®
Технологія DoorCоoling +
Антибактеріальний ущільнювач Bio Shield
Інтелектуальна система діагностики Smart Diagnostics
Технологія контролю напруги
Гігієнічний фільтр Hygiene Fresh
Полка для вина
Місце для зберігання дрібної їжі Utility Box
Металеве декорування полиць і ящиків
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Льдогенератор: З ручним наповненням
Генератор льоду: З поворотним механізмом
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Бічна морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 220 л |
| Загальний обсяг: | 626 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 406 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 179 см |
| Кількість дверей: | 4 |
| Габарити (ВхШхГ): | 179х91.2х73.8 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 124 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (438 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |

















