Холодильник LG GN-H702HMHZ
Холодильник LG GN-H702HMHZ
Особливості
Twist - Moving Ice Maker
Multi Air Flow
Smart ThinQ
Інтелектуальна система діагностики (Smart Diagnostics)
Кришка Moist Balance Crisper для підтримки оптимальної вологості
Нульова камера
Технологія DoorCooling +
Зона свіжості
Антибактеріальне покриття
Захист від дітей
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: Twist - Moving Ice Maker
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 130 л |
| Загальний обсяг: | 506 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 376 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 180 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | T |
| Габарити (ВхШхГ): | 180х78х73 см |
| Потужність заморожування: | 5.5 кг/добу |
| Вага (кг): | 80 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (309 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |













