Холодильник Midea HD-400RWE1N
Холодильник Midea HD-400RWE1N
Особливості
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 40 дБ
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 76 л |
| Загальний обсяг: | 295 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 219 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 188 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 188x59.5x63 см |
| Потужність заморожування: | 4 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | А+ (303 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |








