Пральна машина LG F2V3HS6WW
Особливості
Тип двигуна: Inverter Direct Drive™
Технологія визначення властивостей тканини AI DD™
Обробка парою Steam™
Внутрішня поверхня барабана: бульбашкова
Кількість ребер барабана: 3
Матеріал ребер барабана: нержавіюча сталь
Тип ребер барабана: прямі
Розташування ребер барабана: одне за одним
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відчинення дверцят: 150°
Сторона відкриття дверцят: праворуч
Матеріал ТЕНу: Спеціальний сплав нікелюмід
Матеріал бака: надміцний ABS-пластик
Технологія контролю напруги (174-400 В)
Система контролю піноутворення
Стандартна система зменшення рівня вібрації
Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань
Програми
Бавовна
Eco 40-60˚
Змішані тканини
Повсякденне прання
Безшумне прання
Гіпоалергенна
Одяг малюка + пар
Делікатне прання
Ручне прання / Вовна
Спортивний одяг
Швидка 14
Пухова ковдра
Очищення барабана
Полоскання + Віджим
Функції
Функція пара
Режим відкладеного прання
Дозавантаження білизни
Очищення барабана
Захист і контроль
Захист від дітей
Захист від стрибків напруги
Контроль за рівнем піни
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.66 кВт/г |
| Споживання води: | 45 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x47.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |






