Холодильник Samsung RB31FSRNDSA
код товару: 12455
Холодильник Samsung RB31FSRNDSA
Особливості
Multi Flow (багатопотокова система)
Режим суперзаморожування
Сигналізація відкритих дверей
Система захисту від перепадів напруги Volt Control
Циклопентанова термоізоляція
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло/3 шт.
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: Підвісна
Морозильне відділення
Генератор льоду: Лоток
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 98 л |
| Загальний обсяг: | 310 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 212 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 185x59.5x66.8 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 65 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (280 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 20 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |


