Холодильник Samsung RB37K63402C/UA
код товару: 12460
Холодильник Samsung RB37K63402C/UA
Особливості
Технологія Space Max
Система захисту від перепадів напруги Volt Control
Режим суперзаморожування
Внутрішня LED підсвічування
LED освітлення в ручках
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 6 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Генератор льоду: Лоток
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 98 л |
| Загальний обсяг: | 367 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 269 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 200.7x59.5x68.9 см |
| Вага (кг): | 90.4 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (314 кВт/рік) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |



