Холодильник Samsung RR39M7140SA/UA
код товару: 12528
Холодильник Samsung RR39M7140SA/UA
Особливості
Внутрішня LED-підсвітка
Ручка легкого відкривання
Технологія Volt Control
Контроль вологості
Режим "Відпустка"
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 6 шт
Дверні кошики: 7 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Однокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Без морозильної камери |
| Загальний обсяг: | 385 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 385 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.3x59.5x69.4 см |
| Вага (кг): | 71 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (146 кВт/рік) |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | В'єтнам (Бренд Корея) |






