Холодильник Saturn ST-CF2733
код товару: 14161
Холодильник Saturn ST-CF2733
Особливості
Фреон R600
Сигнал відкриття дверей
Без льодогенератора
Приховані ручки
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/кількість) Скло / 3 шт
Дверні кошики 4 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
23 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Зовнішній |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 94 л |
| Загальний обсяг: | 322 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 223 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185.5 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.5х59.5х63.5 см |
| Потужність заморожування: | - |
| Вага (кг): | 62 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (261 кВт/рік) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |




