Пилосос Samsung VC15K4176HG/UK
код товару: 01666
Особливості
Турбіна CycloneForce
Пилозбірник Easy Dustbin
Регулювання потужності на рукоятці
Регулювання потужності: На ручці
Комплектація
Пилисос
Сталева телескопічна трубка
Насадка підлога-килим
Насадка 2 в 1 (щілинна + для видалення пилу в трубнодоступних місцях)
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 390 Вт |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.6 кг |
| Габарити: | 26.5х43.6х31.4 см |
| Колір: | Чорний з сірим |
| Країна виробник: | В'єтнам |








