Холодильник Siemens KG39FSW45
код товару: 12993
Холодильник Siemens KG39FSW45
Особливості
Система multiAirflow
Функція superCooling
Функція superFreezing
Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверцят
Фільтр для очищення повітря airfreshFilter з покриттям antiBacteria.
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 395 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 256 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x60x66 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | А+++ (180 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Туреччина |

