Холодильник Siemens KG49NXX306
Холодильник Siemens KG49NXX306
Особливості
Інтегровані вертикальні ручки дверей
Яскраве освітлення холодильної камери
Кут відкривання дверцят 90°
Фільтр очищення повітря аirFreshFilter
Індикація відкритих дверей: Звукова
Індикація підвищення температури: Світлова та звукова
Зона свіжості
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 5 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Зона свіжості з температурою близькою до 0°C і загальним об'ємом 28 л
2 контейнера VitaFresh з регулюванням температури: м'ясо та риба залишаються свіжими неймовірно довго
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Vario Zone - оптимізація внутрішнього простору морозильної камери завдяки скляним поличках
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 105 л |
| Загальний обсяг: | 435 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 330 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x70x67 см |
| Потужність заморожування: | 15 кг/добу |
| Вага (кг): | 88 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (303 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 20 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Чорна сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |






