Холодильник Whirlpool W5 811E OX
код товару: 12445
Холодильник Whirlpool W5 811E OX
Особливості
Загальна система охолодження: FrostLess
Освітлення: LED lighting
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло з профілем, 3 шт
Дверні кошики: 3 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Так |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 111 л |
| Загальний обсяг: | 339 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 228 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 188.8 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 188.8x59.5x65.5 см |
| Потужність заморожування: | 5 кг/добу |
| Вага (кг): | 63 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+ (309 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 24 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Польща |






