Холодильник Whirlpool W9 931D B H
Холодильник Whirlpool W9 931D B H
Особливості
Dual No Frost
Дві незалежні системи охолодження в холодильній і морозильній камерах
Збереження свіжості делікатних продуктів
Завжди ідеальні умови для зберігання продуктів
Швидке охолодження продуктів
Поличка 2 в 1 для зберігання продуктів або пляшок
Енергоефективне освітлення збоку
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло з профілем, 3 шт.
Дверні кошики: 6 шт
Полиця для пляшок:
Підвісна
У дверях
Морозильне відділення
Льодогенератор: Без льодогенератора
Кількість секцій у морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 97 л |
| Загальний обсяг: | 388 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 251 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 201.1x 9.5x68.8 см |
| Потужність заморожування: | 13 кг/добу |
| Вага (кг): | 86 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+++ (180 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Бежевий |
| Країна виробник: | Польща |






