Цитрус-прес Ardesto CJK-1L
код товару: 13542
Цитрус-прес Ardesto CJK-1L
Особливості
Захист від перегріву
Реверс
Система "крапля-стоп"
Без відсіку для шнура
Насадки
2 насадки різного розміру
Комплектація
Соковижималка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Для цитрусових |
| Потужність: | 25 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм резервуару для соку: | 1 л |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Реверс: | Так |
| Колір: | Білий з помаранчевим |
| Вага: | 0.85 кг |
| Габарити: | 23х17.5x17.5 см |
| Країна виробник: | Китай |





