Холодильник Whirlpool W9 931D KS
код товару: 13765
Холодильник Whirlpool W9 931D KS
Особливості
Лінія дизайну (серія) W Series
Холодоагент R-600a
Рівень шуму 39 дБ
Зона свіжості
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Скло з профілем, 3 шт.
Дверні кошики 4 шт
Полиця для пляшок У дверях
Морозильне відділення
Без льодогенератора
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Так |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 97 л |
| Загальний обсяг: | 388 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 251 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 201.1x59.5x68.8 см |
| Потужність заморожування: | 13 кг/добу |
| Вага (кг): | 86 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+++ (181 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |






