Морозильна камера Bosch GSN36VW31U
Морозильна камера Bosch GSN36VW31U
Особливості
5 прозорих висувних боксів для заморожування, з них 2 Big Box
2 бокси зі скляними полками і прозорими відкидними дверцятами
Зовнішня електронна індикація температури на цифровому дисплеї
Функція швидкого заморожування Super Freezing з автоматичним вимкненням
Система рівномірного багатопотокового охолодження Multi Airflow
Vario Zone - оптимізація внутрішнього простору морозильника завдяки скляним поличках, які легко виймаються
Календар заморожування
Система повітряних каналів для полегшення відкривання дверей
Акустичний сигнал відкритих дверей
Система візуального та акустичного попередження про несправності в роботі приладу
FreshSense - зміст постійної температури завдяки розумним сенсорам
Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням
Кліматичний клас
SN (від +10°С до+32°С), T (від +18°С до +43°С)
Комплектація
Морозильна камера
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Вертикальна камера |
| Тип управління: | Сенсорне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 242 л |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Кіл-ть відділень: | 7 |
| Енергоспоживання: | 0.64 кВт/доб |
| Система розморожування: | No Frost |
| Потужність заморожування: | 20 кг/добу |
| Дисплей: | LED індикація |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Автономне збереження холоду: | 25 г |
| Вага: | 76.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 186х60х65 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Польща |




