Морозильна камера Edler EM-384C
Морозильна камера Edler EM-384C
Особливості
Швидка заморозка
Генератор льоду
I Клас захисту від ураження електричним струмом
Розмежовані і повністю висувні просторі контейнери для великих продуктів
Висота ніжок регулюється
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 41 дБ
Потужність заморозки: 14 кг/24 ч
Габарити
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 86.5х115.5х70 см
Вага в упаковці: 47 кг
Комплектація
Морозильна скриня
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 290 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Енергоспоживання: | 268 кВт/рік |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Автономне збереження холоду: | 57 г |
| Вага: | 42 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х111.5х64.5 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |





