Морозильна камера Smart SMCF-380WM
код товару: 12325
Морозильна камера Smart SMCF-380WM
Особливості
Індикатор швидкої заморозки: є
Ручка двері: зовнішня
Можливість використання як холодильника
Тип компресора: Звичайний
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 44 дБ
Захист від дітей: немає
Захист від перепадів напруги: немає
Індикація відкритих дверей: немає
Генератор льоду: немає
Комплектація
Морозильна скриня Smart SMCF-380WM
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 359 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 17 кг/добу |
| Автономне збереження холоду: | 55 г |
| Вага: | 51 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 82х125.5х74.5 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |




