Морозильна камера HISENSE RS-31WC4SBA/CVA1
код товару: 12257
Морозильна камера HISENSE RS-31WC4SBA/CVA1
Особливості
Просторі контейнери Huge Box для великих продуктів
Система полегшеного відкривання дверей
LED-освітлення морозильної камери
Широкий діапазон кліматичної сумісності
Низький рівень шуму
Висота ніжок регулюється
Швидка заморозка
Захист від дітей
Багатопотокова система заморожування
Сигналізація відкритих дверей
Еко режим
Кліматичний клас
SN-T (від +10 до +43 C)
Генератор льоду: Лоток
Кількість полиць/секцій: 2
Кількість ящиків/корзин: 5
Габарити
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 183.3х63.1х69.5 см
Вага в упаковці: 74 кг
Комплектація
Морозильна камера
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Вертикальна камера |
| Тип управління: | Електронне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 235 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кіл-ть відділень: | 7 |
| Енергоспоживання: | 388 кВт/рік |
| Система розморожування: | No Frost |
| Потужність заморожування: | 18 кг/добу |
| Дисплей: | LED |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Автономне збереження холоду: | 20 г |
| Вага: | 66 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 174.6х59.5х65.1 см |
| Колір: | Cріблястий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |


